Özel yazılım geliştirme!


Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Gerçek ihtiyaçları net bir şekilde ortaya koyalım. İşinizi tüm detayları ile analiz edelim. İşin nerede başlayıp nerede biteceği belli olsun. Olmazsa olmazlar ile yapılsa güzel olur dediklerimizi ayrıştıralım. Projeyi gerekirse fazlara bölelim. Biz bol bol soralım, tecrübelerinizi kâğıt üzerine dökelim.

Zaman baskısı yüzünden geçici çözümler üretmeyelim, şimdilik böyle olsun demeyelim. Geliştirdiğimiz yazılımlarda Güncel Teknoloji’yi kullanmaya BayPro olarak meraklıyız. Yazılım Mühendisliğine ve Sistem performansına maksimum dikkat edelim.

Bilgi girişi yaptığınız ekranları düzenlemek istemez misiniz ? Kolay kolay ihtiyacınız olmayacak verileri ekrandan kaldırıp, gerçek ihtiyacınızla örtüşen bilgileri düzenlemek zorunlu alanları kendinize göre düzenlemek, zorunlu bilgi girişlerini ayarlamak, veri listelerindeki kolonları belirlemek artık çok kolay.

Program demek sadece bilgiyi kaydetmek, listelemek aramak için olmamalı. Sistem akıllıca sizi kritik noktalarda uyarsın. Özet bilgiler sistem tarafından sizin için harmanlasın. Önemli veriler her zaman gözünüzün önünde olsun. Sayısal bilgileri grafiklerle izleyin.

Sisteme şubenizden, müşterinizin yanındayken, evden, işyerinden her yerden ulaşın. Siz mobilseniz sistemde mobil olsun. Bilgi güvenliğini ihmal etmeyelim.

Süreç

BayPro iş geliştirme uzmanları ile temas kurmanız ile istediğiniz yazılım çözümü için ilk adımı atmış olacaksınız. Aşağıdaki sıra ile iş uygulaması yapılarak sisteminize en uygun çözüm için çalışmalar gerçekleştirilmiş olur.

Analiz

Gereken çalışmalar için sisteminizin, işinizin, isteklerinizin analiz edilmesi ve bu konudaki dökümanların oluşturulması sürecidir. Yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ardından iş geliştirme süreci başlar.

Geliştirme

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için en uygun mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur.

Sınama

Örnek uygulama için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırmalı bir şekilde test edilerek tüm verileri ile raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar bu böylece sürer.

Uygulama

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye entegre edecek ekibimize teslim edilir

Projeleriniz raflarda kaderine terkedilmesin!

Gelin projelerinizi en güncel yazılım dilleri ile hayata geçirelim...

BİZE ULAŞIN