Hakkımızda


BayPro yazılım 2006 yılında İstanbul-Ataşehir'de ServeTURK bilgi teknolojileri adı altında kurulmuş yazılım ve arge şirketidir. Şirketimiz 2008 Yılında Kurumsal kimliğini NowaSOFT olarak değiştirmiş ve 2014 yılından günümüze kadar da tüm markalarını BayPro adı altında birleştirmiştir. 2006 yılından günümüze bir çok sektöre özel yazılım çözümleri ve bilgi işlem hizmetleri sunmuştur.

2014 Yılında İstanbul Merkez ofisini Bursa'ya taşıyan firmamız Bursa ve İstanbul ofislerinde halen büyümeye devam eden yapılanmasıyla 2014 yılı itibarı ile 3000 den fazla iş yerinde, 10.000 den fazla program kullanıcılarına hizmet üretmeye devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne, konusunda lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan Baypro Yazılım. Tüm üretim sürecini bu misyonu doğrultusunda planlamış ve konusunda uzman Analiz ve Yazılım ekibiyle, son teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır değişik sektörlere yazılımlar üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz geliştirmekte olduğu çeşitli uygulamaların cloud platformda daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak amacı ile 2012 Yılında Hosting, Sunucu ve Domain hizmetlerini sağlayan ÇözümHOST Markasını oluşturmuştur. Bu marka altında 3500 üzeri web sitesi ve sunucu hizmetini portföyünde barındırmaktadır

Firmamız destek konusunda da gerekli altyapıyı oturtmuş olup, çağrı merkezimiz üzerinden, canlı destek operatörlerimizden veya destek talebi bırakarak 7/24 Destek alabilme garantisi siz değerli kullanıcılarımıza vermektedir.

Vizyonumuz

Uluslararası yazılım ve hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Kuruluşumuzun ilk maddelerinizi oluşturan misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu bağlamda alınan hizmetlerinin içeriğini kapasitelerini en maksimum düzeyde tutmak ve satış sonrası sizlere kesintisiz, özellikle 7/24 destek sunabilmek en önemli unsurlarımızdan biri olup, ARGE çalışmalarımız sayesinde gerek yazılım ve gerek hosting hizmetleri sayesinde siz değerli kullanıcılarımızın iş yükünü en hafife indirmek misyonumuzun önemli bir parçasıdır.

Markalarımız