Bilgi işlem ve Outsourcing


Bilgi işlem hizmetlerimiz ile şirketnizin bağlı birimlerine gerekli bilgisayar ve Çevre ekipmanlarının donanımsal olarak temininin, iyileştirilmesinin, Bakımının ve onarımının sağlanması.

Bilgisayar sistemlerine gerekli işletim sistemlerinin, paket programların ve özel yazılımların lisanslı olarak temin edilmesi, kurulumunun yapılması ve bakımının sağlanması.

Sistem odalarınızın güvenliği ve stabilitesinin sağlanması, network ekipmanlarının ve alt yapısının stabilitesinin sağlanması gibi hizmetleri güvenlik, güvenilirlik ve performans kriterleri ön planda tutularak kurumların ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek, çağdaş ve esnek iş modellerini profesyonel anlayışımızla müşterilerimize sunmaktayız.


Amacımız karmaşık sistemleri, kolay izlenebilir yapılar haline getirerek firmanızın ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana edinmiş olduğumuz süreç bazlı tecrübeleri, güncel teknolojiler ile birleştirerek müşterilerimizin verimli, güvenilir çözümlere ulaşması konusunda çalışmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimizin sadece kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak teknik ayrıntılar ile uğraşmalarının önüne geçmekteyiz.

Ekibimizin Tecrübeleri Neler?