BayEmlak

Emlakçıklar ve brokerlar için geliştirilen portföy ve müşteri takip programı.

BayEmlak programı ile emlak portföyünüzü yönetebilir, bikrçak tıklama ile sözleşmeler oluşturabilir, müşteri portföyünüzü yönetebilir, müşterilerinize sms yolu ile bilgilendirme yapabilirsiniz.

BayEmlak içeriğinde bulundurduğu ilan robotları ile zahmetsizce sahibinden, hürriyet emlak ve milliyet emlak gibi emlak portallarına tek bir tıklama ile portföyünüzü yayınlayabilir ve ilanlarınızı program içerisinden yönetebilirsiniz.

Google Harita özelliği ile porföylerinizi konumlandırabilir, konum üzerinde aramalar yapabilirsiniz.

Uyarı! Bayemlak Portföy yönetimi yazılımının 01 Ocak 2017 tarihinden itibaren son kullanıcı satışı durdurulmuş olup, bu tarihten önce ürünü alan müşterilerimiz güncelleme ve destek hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Özellikler

HIZLI!

- Tek bir ekrandan ilanlarınızı yönetin.
- Tek bir tıklama ile sözleşmeler hazırlayın
- Zamandan tasarruf edin!

KAZANÇLI!

- İlanlarınızı tek bir ekrandan yöneterek üretiminizi çoğaltın.
- Tasarruf ettiğiniz süreyi diğer işlerinize ayırın.
- Portföylerinizi karşılaştırarak müşterinize en uygun portföyü verin.

PRATİK!

- Geçmişe dönük sözleşme takibi yapın.
- Arz talep listelerini tek bir ekrandan takip edin.
- 2 Adımda 3 farklı ilan sitesinde portföylerinizi yayınlayın.

Bilgi Girişi

Portföylerinizi oluşturabileceğiniz kolay bilgi giriş ekranı ile emlak portföylerinizi en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alın.

Otomatik İlan Nasıl Yapılıyor?

Program içerisinde yer alan ilan robotları sayesinde ilan sitelerini ziyaret etmeden tek bir tıklama ile ilanlarınızı internette yayınlayın. Bay Emlak en popüler ilan siteleri (sahibinden,hürriyet emlak,milliyet emlak) ile tam senkronize çalışabilmektedir.

Portföy Bilgi Ekranı

Emlak portföylerinizi dilerseniz sunum halinde müşterilerinize sunabilir, detaylı konum belirleme sistemi ile müşterinize portföy konumu hakkında detaylı bilgilendirme yapabilirsiniz.

Sözleşme Giriş Ekranı

Her türlü emlak portföyü için kira, satış sözleşmesi oluşturabilir, günlük kiralamalar için sözleşmeler hazırlayabilir ve bu sözleşmeleri geriye dönük olarak arşivleyebilirsiniz.

Listeleme Ekranı

Program ana ekranında tüm portföylerinizi görebilir, arz talep listesini yönetebilir ve hatırlatıcı notlarınızı görebilirsiniz..

Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

BayEmlak yazılımı minimum 2 GB hafıza ve 2.5GHZ işlemciye sahip tüm Microsoft® Windows™ işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışamaktadır.

199$'dan başlayan fiyatlarla işletmenizi en iyi şekilde yönetin!

DETAYLI BİLGİ AL