BAYPROX HIZLI EKRAN v2.0.1

TÜM ACENTELİKLERİNİZE TEK BİR EKRANDAN VE DİLEDİĞİNİZ YERDEN ERİŞİN.

BayProx hızlı ekran uygulaması acentelerin üretimini arttırmak amacı ile geliştirilen bir uygulamadır.

Hızlı Ekran ile Çalıştığınız sigorta şirketlerine tek bir ekrandan hızlıca ulaşabilir, ayrı ayrı tarayıcılar ile uğraşmadan tek bir tıklama ile üretim ekranlarınıza erişebilirsiniz.

Sahada olsanız dahi Uzaktan erişim için teamviewer vb. programlar ile uğraşmadan ekranlarınıza kolayca tek bir arayüzden ulaşabilir, 7 gün 24 saat üretim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

Maksimum Güvenlik

Sigorta acentelerinizin giriş bilgilerini çalışanlarınızla paylaşmaya son. Tüm şifre işlemlerinizi güvenli bir şekilde tek bir alandan yönetin.

Üçüncü Parti Programlara Son

Uzaktan erişim için teamviewer vb. programlar ile uğraşmadan ekranlarınıza kolayca tek bir arayüzden ulaşın.

Kullanıcı Yetkilendirme

Çalışanlarınızın hangi sigorta şirketi ekranına erişebileceğini ölçeklendirin. Kullanıcılarınızın erişmesini istemediğiniz ekranları kapatın.

Dilediğiniz Yerden Erişim

Ofis dışında olsanız dahi, sigorta şirket ekranlarınıza dilediğiniz yerden erişin. Verimliliğinizi arttırın!

Tüm Ekranlarınız Bir arada!

Sigorta şirket ekranlarınıza erişmek için tarayıcı kısayolları veya farklı tarayıcılar ile çalışmaya son! BayProx üzerinden tek tıklama ile şirket ekranlarınzıa ulaşın.

Maksimum Verimlilik

Sigorta ekranlarınzıa erişim sağlarken şifre ve parola girme işlemlerinizi sizin yerinize BayProx yaparak üretim sürecinizi hızlandırır.

%100 Browser Uyumu

Bayprox Standart ile dilerseniz bilgisayarınızda yüklü olan Chrome, Firefox vb. browserlar üzerinden dilediğiniz yerden ekranlarınıza erişin.

Görsel Eğitim

Uygulamanızı nasıl yapılandıracağınıza dair uzak masaüstü görsel eğitim tüm paketlerimizde ücretsiz olarak sağlanır!

Ücretsiz Destek

Süre sınırı olmadan dilediğiniz zaman çağrı merkezimiz hizmetinizde. Aklınıza takılan her türlü soruyu dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden bize iletin!