BayShop e-Ticaret

BayShop Hiçbir programlama dili veya web tasarım bilgisine sahip olmasanız bile internet üzerinden ürünlerinizi online satmanıza olanak veren bir e-ticaret uygulamasıdır. Kredi kartı ile veya Kredi kartsız satış sistemlerini desteklemesiyle beraber kullanıcı dostu yönetim paneli ve güçlü raporlama özellikleri içeren bir uygulamadır. BayShop ile ürünlerinizi internet üzerinden online satabilir, kendi mağazanızı internet üzerinden tüm dünyaya açabilirsiniz.

BayShop 2007 Yılından günümüze BayPro tarafından programlanan ve geliştirilen bir yazılımdır. Bu nedenle piyasada bulunan hazır ve ücretsiz e-ticaret sistemlerinin aksine müşterilerimizin istediği her türlü değişiklik ve modül eklentileri firmamız tarafından kolayca entegre edilebilmektedir.


 • 100% İndirilebilir

  BayShop Uygulaması tamamen indirilebilir bir uygulamadır. Bunun yanı sıra Admin bölümü ve Sınıfları dışında tamamen açık kaynak kodludur! Piyasada bulunan birçok eticaret sisteminin aksine BayShop'u dilediğiniz sunucuda veya hosting hizmetinde barındırabilirsiniz.

 • Sanal Pos ve Taksitlendirme Desteği

  BayShop Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal pos sistemlerini barındırmaktadır. Bir banka ile anlaşmanız durumunda posunuzu entegre etmek sadece dakikalarınızı alacaktır.

 • Sipariş Sistemi ve Sipariş Takibi

  BayShop siparişlerinizi ve siparişlerinizin takipleri için kullanıcı dostu bir yönetime sahiptir.

 • Sınırsız Kategori ve Ürün Desteği

  BayShop da herhangi bir ürün veya kategori sınırlaması bulunmamaktadır.

 • Esnek Tasarım ve Kod Yapısı

  BayShop Smarty Template motoru ile hazırlandığı için tasarım değiştirmek veya scripte yeni özellik eklemek oldukça basittir.

 • Entegre CallBack Modülü

  BayShop entegre geri arama modülü ile sitenizden müşterileriniz telefon numaralarını bırakabilirler. Müşteri temsilcileriniz daha sonradan bu müşterileri arayarak satış işlemini telefon üzerinden de gerçekleştirebilirler

 • Entegre Reklam Modülü

  BayShop entegre reklam modülü sayesinde kampaynalarınızı ve ürünlerinizi siteniz içerisinde görsel olarak ön planda tutabilirsiniz. Bunun için sitenizin kodlarıyla boğuşmanıza gerek yok! BayShop yönetim paneli birkaç tıkta size reklam ekleme olanağı sunuyor.

 • Entegre Reklam Takip Modülü

  BayShop entegre reklam takip modülü ile eticaret siteniz için başka sitelere verdiğiniz reklamları takip etmek şimdi çok kolay!!! Hangi siteye verdiğiniz reklamdan kaç kişi sitenize gelmiş ve bunların kaçı satışla sonuçlanmış artık bir kaç tık ile karşınızda.

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma

  BayShop normal bir içerik yönetim sistemlerindeki gibi gelişmiş bir sayfa yönetim modülüne sahiptir. Sitenize yeni sayfalar ekleyip bunların içeriklerini düzenlemek sadece birkaç dakikanızı alacak.

 • TEKRAR EDEN HİÇBİR ÖDEME YOK!

  BayShop E-Ticaret paketini aldığınızda lisans anahtarınız ömür boyu size ait olacaktır. Hiçbir şekilde yıllık kira bedeli gibi bir ücret tarafınızdan talep edilmemektedir. Uygulamayı satın aldığınız anda 1 yıllık ücretsiz destek ve güncelleme hakkına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz ileriki yıllarda sadece 80 TL ödeyerek teknik destek ve güncelleme hakkınızı 1 yıl daha uzatabiliyorsunuz.

BayShop E-Ticaret uygulaması tamamen BayPro ekibince programlanan ve geliştirilen bir uygulama olmasından dolayı tüm tasarım, modül ve kodlamaların tarafımızca müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilebilmektedir.

Bir Adım Önde Olun!
Dünyaca ünlü tema katalogu olan TemplateMonster adresinden seçeceğiniz herhangi bir PSD şablonunun da entegre edilmesi bu bağlamda yapılabilmektedir. Size özgü farklı tasarımlar, müşterilerinizin gözünde güven arttıracağı gibi diğer e-ticaret sitelerinden de bir adım önce olmanızı sağlayacaktır.

Nasıl satın alabilirim?
BayShop sistemini online olarak web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka havalesi ile satın alabilirsiniz. Satın almanızın ardından dilerseniz müşteri panelinizden dosyaları indirip kurulumu kendiniz yapabilir veya siparişinizin ardından sizi arayacak olan müşteri temsilcimiz ile görüşerek kurulum sürecinin tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İstediğim Sunucuda Sistemi Barındırabilirmiyim?
Evet BayShop tüm sürümler indirilebilir sürümlerdir ve istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz.

Lisanslama ve Kopya Dağıtımı nasıl oluyor?
BayShop adınıza lisanslanmaktadır. Size verilen lisans anahtarı ile ürünü ömür boyu kullanabilirsiniz. (Hosted sürüm hariç) Dağıtım kopyanız tek bir domainde çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. İleride domain ve sunucu değişikliği yaptığınız zaman web sitemizden hesabınıza girerek lisans bilgilerinizi online sıfırlamanız gerekmektedir.Sipsis Lisansınız aynı anda 2 farklı domainde çalışmaz.

Uygulama Açık Kaynak Kodlumu?
Hayır, BayShop uygulaması açık kaynak kodlu değildir. Ancak geliştirici ekibinizin müdahale edebileceği Smarty alanlarının tamamı açık kaynak kodludur.

Aşırı İşlem Yükü
BayShop 2007 yılından günümüze kadar sürekli geliştirilen ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda şekillenen bir uygulamadır. Bu bağlamda bu süre zarfında yapılan çalışmalar ve tecrübe ile sistemin aşırı yük ve yoğunluk koşullarında (Sunucu Donanımına Bağlı Olarak) çalışma garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Paketler ve Fiyatlandırma

Leased29$ Aylık (19$ tek sefer Kurulum Ücreti) Owned Starter269$ (Ücretsiz Kurulum) Owned Pro439$ (Ücretsiz Kurulum) Owned Enterprise689$ (Ücretsiz Kurulum)
Lisanslama Şekli Aylık (Kullandıkça Öde) Ömür Boyu Ömür Boyu Ömür Boyu
Kendi Sunucunuzda Barındırabilme
Kapıda Ödeme Sistemi
Gelişmiş Kargo Yönetimi
%100 Seo Uyumlu
Özel Tasarım Giydirme Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Tedarikçi XML Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel 1 Adet (+Opsiyonel)
Facebook Mağaza Modülü Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
PayU Modülü Opsiyonel
SanalPos Desteği Opsiyonel Opsiyonel 1 Banka 6 Banka
Ücretsiz Güncelleme 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl
Destek Telefon, Ticket 1 Yıl (Telefon, Ticket) 1 Yıl (Telefon, Ticket) 1 Yıl (Telefon, Ticket)