NowaSHOP e-Ticaret

NowaSHOP Hiçbir programlama dili veya web tasarım bilgisine sahip olmasanız bile internet üzerinden ürünlerinizi online satmanıza olanak veren bir e-ticaret uygulamasıdır. Kredi kartı ile veya Kredi kartsız satış sistemlerini desteklemesiyle beraber kullanıcı dostu yönetim paneli ve güçlü raporlama özellikleri içeren bir uygulamadır. NowaSHOP ile ürünlerinizi internet üzerinden online satabilir, kendi mağazanızı internet üzerinden tüm dünyaya açabilirsiniz.

NowaSHOP 2007 Yılından günümüze BayPro tarafından programlanan ve geliştirilen bir yazılımdır. Bu nedenle piyasada bulunan hazır ve ücretsiz e-ticaret sistemlerinin aksine müşterilerimizin istediği her türlü değişiklik ve modül eklentileri firmamız tarafından kolayca entegre edilebilmektedir.


 • 100% İndirilebilir

  NowaSHOP Uygulaması tamamen indirilebilir bir uygulamadır. Bunun yanı sıra Admin bölümü ve Sınıfları dışında tamamen açık kaynak kodludur! Piyasada bulunan birçok eticaret sisteminin aksine NowaSHOP'u dilediğiniz sunucuda veya hosting hizmetinde barındırabilirsiniz.

 • Sanal Pos ve Taksitlendirme Desteği

  NowaSHOP Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal pos sistemlerini barındırmaktadır. Bir banka ile anlaşmanız durumunda posunuzu entegre etmek sadece dakikalarınızı alacaktır.

 • Sipariş Sistemi ve Sipariş Takibi

  NowaSHOP siparişlerinizi ve siparişlerinizin takipleri için kullanıcı dostu bir yönetime sahiptir.

 • Sınırsız Kategori ve Ürün Desteği

  NowaSHOP da herhangi bir ürün veya kategori sınırlaması bulunmamaktadır.

 • Esnek Tasarım ve Kod Yapısı

  NowaSHOP Smarty Template motoru ile hazırlandığı için tasarım değiştirmek veya scripte yeni özellik eklemek oldukça basittir.

 • Entegre CallBack Modülü

  NowaSHOP entegre geri arama modülü ile sitenizden müşterileriniz telefon numaralarını bırakabilirler. Müşteri temsilcileriniz daha sonradan bu müşterileri arayarak satış işlemini telefon üzerinden de gerçekleştirebilirler

 • Entegre Reklam Modülü

  NowaSHOP entegre reklam modülü sayesinde kampaynalarınızı ve ürünlerinizi siteniz içerisinde görsel olarak ön planda tutabilirsiniz. Bunun için sitenizin kodlarıyla boğuşmanıza gerek yok! NowaSHOP yönetim paneli birkaç tıkta size reklam ekleme olanağı sunuyor.

 • Entegre Reklam Takip Modülü

  NowaSHOP entegre reklam takip modülü ile eticaret siteniz için başka sitelere verdiğiniz reklamları takip etmek şimdi çok kolay!!! Hangi siteye verdiğiniz reklamdan kaç kişi sitenize gelmiş ve bunların kaçı satışla sonuçlanmış artık bir kaç tık ile karşınızda.

 • Sınırsız Sayfa Oluşturma

  NowaSHOP normal bir içerik yönetim sistemlerindeki gibi gelişmiş bir sayfa yönetim modülüne sahiptir. Sitenize yeni sayfalar ekleyip bunların içeriklerini düzenlemek sadece birkaç dakikanızı alacak.

 • TEKRAR EDEN HİÇBİR ÖDEME YOK!

  NowaSHOP E-Ticaret paketini aldığınızda lisans anahtarınız ömür boyu size ait olacaktır. Hiçbir şekilde yıllık kira bedeli gibi bir ücret tarafınızdan talep edilmemektedir. Uygulamayı satın aldığınız anda 1 yıllık ücretsiz destek ve güncelleme hakkına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz ileriki yıllarda sadece 80 TL ödeyerek teknik destek ve güncelleme hakkınızı 1 yıl daha uzatabiliyorsunuz.

NowaSHOP E-Ticaret uygulaması tamamen BayPro ekibince programlanan ve geliştirilen bir uygulama olmasından dolayı tüm tasarım, modül ve kodlamaların tarafımızca müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilebilmektedir.

Bir Adım Önde Olun!
Dünyaca ünlü tema katalogu olan TemplateMonster adresinden seçeceğiniz herhangi bir PSD şablonunun da entegre edilmesi bu bağlamda yapılabilmektedir. Size özgü farklı tasarımlar, müşterilerinizin gözünde güven arttıracağı gibi diğer e-ticaret sitelerinden de bir adım önce olmanızı sağlayacaktır.

Nasıl satın alabilirim?
NowaShop sistemini online olarak web sitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka havalesi ile satın alabilirsiniz. Satın almanızın ardından dilerseniz müşteri panelinizden dosyaları indirip kurulumu kendiniz yapabilir veya siparişinizin ardından sizi arayacak olan müşteri temsilcimiz ile görüşerek kurulum sürecinin tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İstediğim Sunucuda Sistemi Barındırabilirmiyim?
Evet NowaShop tüm sürümler indirilebilir sürümlerdir ve istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz.

Lisanslama ve Kopya Dağıtımı nasıl oluyor?
NowaShop adınıza lisanslanmaktadır. Size verilen lisans anahtarı ile ürünü ömür boyu kullanabilirsiniz. (Hosted sürüm hariç) Dağıtım kopyanız tek bir domainde çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. İleride domain ve sunucu değişikliği yaptığınız zaman web sitemizden hesabınıza girerek lisans bilgilerinizi online sıfırlamanız gerekmektedir.Sipsis Lisansınız aynı anda 2 farklı domainde çalışmaz.

Uygulama Açık Kaynak Kodlumu?
Hayır, NowaShop uygulaması açık kaynak kodlu değildir. Ancak geliştirici ekibinizin müdahale edebileceği Smarty alanlarının tamamı açık kaynak kodludur.

Aşırı İşlem Yükü
NowaShop 2007 yılından günümüze kadar sürekli geliştirilen ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda şekillenen bir uygulamadır. Bu bağlamda bu süre zarfında yapılan çalışmalar ve tecrübe ile sistemin aşırı yük ve yoğunluk koşullarında (Sunucu Donanımına Bağlı Olarak) çalışma garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Paketler ve Fiyatlandırma

Starter365$ Gold438$ Professional689$
%100 SEO Uyumu
Sınırsız Ürün Ekleme
Kapıda ödeme Modülü
Sanal POS Desteği
Detaylı Kargo Ayarları
Özel Tasarım Giydirme
1 Yıl Barındırma 1 Yıl 1 Yıl
XML Tedarikçi Entegrasyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Facebook Mağaza Modu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Ücretsiz Kurulum